-
$1,648,000 3,046 SQ FT
$541 SQ/FT3911 Hansford Court
A@ Fountaingrove Parkway - Santa Rosa-Northeast, Santa Rosa
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 3,046 sqft
- Santa Rosa
DOM4SFR -
Open Sat May 16, 1:30 pm - 4:00 pm
$2,300,000 3,500 SQ FT
$657 SQ/FT516 Grace Way
A@ Hacienda - 39 - Scotts Valley, Scotts Valley
- 5 Bed
- 4 Bath
- 3 Park
- 3,500 sqft
- SCOTTS VALLEY
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:30 pm - 4:30 pm
$3,488,000 3,653 SQ FT
$955 SQ/FT365 Pennsylvania Avenue
A@ Wissahickon Ave. - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Los Gatos
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 0 Park
- 3,653 sqft
- LOS GATOS
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$724,998 1,800 SQ FT
$403 SQ/FT2140 Calistoga Drive
A@ Avenida Cesar Chavez - 182 - Hollister, Hollister
- 4 Bed
- 2 Bath
- 3 Park
- 1,800 sqft
- HOLLISTER
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 12:00 pm - 3:00 pm
$2,399,888 1,437 SQ FT
$1,670 SQ/FT204 Hardy Avenue
A@ W. Campbell, W. Latimer - 15 - Campbell, Campbell
- 3 Bed
- 2 Bath
- 3 Park
- 1,437 sqft
- CAMPBELL
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm$1,848,000 1,716 SQ FT
$1,077 SQ/FT1775 WEMA WAY
N@ Manda Dr - Cambrian, San Jose
- 5 Bed
- 3 Bath
- 0 Park
- 1,716 sqft
- San Jose
-
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm$825,000 875 SQ FT
$943 SQ/FT20488 Stevens Creek Blvd, #2302
N@ De Anza Blvd. - Cupertino
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 875 sqft
- Cupertino
-
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,899,000 1,924 SQ FT
$987 SQ/FT732 Colleen Drive
A@ Shadlelands Drive - 12 - Blossom Valley, San Jose
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 10 Park
- 1,924 sqft
- San Jose
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:30 pm - 4:30 pm
$495,000 716 SQ FT
$691 SQ/FT2250 Monroe Street, #280
A@ Los Padres Blvd - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 716 sqft
- Santa Clara
DOM4CON -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,390,000 1,512 SQ FT
$919 SQ/FT5220 Fell Avenue
A@ Chynoweth Ave - 12 - Blossom Valley, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,512 sqft
- SAN JOSE
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 11:00 am - 2:00 pm
$3,199,888 2,328 SQ FT
$1,375 SQ/FT19349 Phil Lane
A@ Miller Ave - 18 - Cupertino, Cupertino
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,328 sqft
- CUPERTINO
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$2,998,000 3,186 SQ FT
$941 SQ/FT1808 Mulberry Creek
A@ Sycamore Creek / Sage Creek - 13 - Almaden Valley, San Jose
- 5 Bed
- 4 Bath
- 2 Park
- 3,186 sqft
- SAN JOSE
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:30 pm - 4:30 pm
$3,188,000 1,768 SQ FT
$1,803 SQ/FT1414 Newfoundland Drive
A@ Cascade Drive - 19 - Sunnyvale, Sunnyvale
- 4 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,768 sqft
- SUNNYVALE
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,048,888 1,260 SQ FT
$832 SQ/FT656 Forest Lake Drive
A@ Foothill Drive - 661 - Westview, Pacifica
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 1 Park
- 1,260 sqft
- PACIFICA
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,750,000 1,821 SQ FT
$961 SQ/FT2470 43rd Avenue
A@ Taraval - 25143 - 2 - Outer Parkside, San Francisco
- 4 Bed
- 3 Bath
- 1 Park
- 1,821 sqft
- SAN FRANCISCO
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:30 pm - 4:30 pm
$2,888,000 2,658 SQ FT
$1,087 SQ/FT1355 Robsheal Drive
A@ Cherry - 10 - Willow Glen, San Jose
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,658 sqft
- SAN JOSE
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$494,950 741 SQ FT
$668 SQ/FT2317 Virginia Avenue
A@ South 24th - Richmond
- 2 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 741 sqft
- Richmond
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:30 pm - 4:30 pm
$3,480,000 2,036 SQ FT
$1,709 SQ/FT20805 Greenleaf Drive
A@ Beardon - 18 - Cupertino, Cupertino
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 2,036 sqft
- CUPERTINO
DOM4SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,398,000 1,434 SQ FT
$975 SQ/FT2220 Juan Pablo Lane
A@ Rodriguez - 45 - Live Oak, Santa Cruz
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,434 sqft
- SANTA CRUZ
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,700,000 2,780 SQ FT
$612 SQ/FT9275 Ferguson Court
A@ Ferguson Road - Sebastopol
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 10 Park
- 2,780 sqft
- Sebastopol
DOM4SFR